بسته جامع خود آموز حسابداری بزرگ کردن

بسته جامع خود آموز حسابداری

محصول جدید

نوع اثر : چند رسانه ای آموزشی

ناشر: شرکت بیلان برتر

شناسنامه: 1-313092-27

حجم: 3GB

مخاطب اثر: بزرگسالان

120,000 تومان

روش آموزشی متفاوت :

در این روش آموزشی تمامی مباحث حسابداری بازار کار از پایه با جزئیات کامل و بصورت کاملا عملی و کاربردی آموزش داده شده تا هر کسی بعد از دیدن آن بتواند سیستم حسابداری خود را راه اندازی و مدیریت کند یا در بازار کار از این فن به خوبی درآمد زایی نماید. از طرفی سرفصل بندی صحیح این آموزش باعث می شود هر درس کوتاه و کامل باشد و در حین کار نیز کاربر بتواند مثل یک منبع قابل اعتماد دوباره به آن مراجعه و سرفصل مورد نظر را مرور کند. با شرکت در چهارصد تست ارزیابی اینترنتی که در پایان دوره در اختیار شما قرار میگیرد به راحتی میتوانید تمامی ثبت های مالی و سئوالات رایجی که در بدو استخدام از شما پرسیده میشود را پاسخ دهید. این اطمینان به شما داده می شود که پس از طی این دوره، به راحتی گوی سبقت را از سایر حسابداران خواهید ربود.

مطابق با نیاز بازار کار

خودآموز

بدون نیاز به مدرس

از مبتدی تا پیشرفته

مورد نیاز کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های حسابداری و مدیریت

مورد نیاز حسابدارانی که قصد تکمیل و بروز رسانی اطلاعات خود را دارند

**********************************************************************************************************

خلاصه مطالبي که در اين بسته آموزشی ارایه داده مي شوند:

* بسته حسابداری: آموزش اطلاعات پایه و مقدماتی، صندوق و تنخواه گردان، بانک و رفع مغایرت بانکی، حسابهای دریافتنی و پرداختنی، اسناد دریافتنی و در جریان وصول، اسناد پرداختنی، هزینه ها، درآمد ها، خرید و برگشت از خرید و روش ادواری، فروش و برگشت از فروش، موجودی کالا و روش دائمی، پیش پرداخت و پیش دريافت، دارائیهای ثابت، سپرده ها، سرمایه و جاری شرکاء

* بسته مدیریتی: آموزش حقوق و دستمزد، کالای در راه، پروژه، تسهیلات و اعتبارات، استهلاک انباشته دارائیها، ذخایر، اندوخته ها، بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی، بهای تمام شده، حسابهای انتظامی، ساختار اصلی نرم افزار یا کدینگ، تحریر دفاتر قانونی، تنظیم اظهار نامه مالیاتی و تنظیم اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده که  شامل بخشهای مهمی به شرح ذیل می باشد:

  • آموزش طراحی و اجرای کدینگ نرم افزارهای مالی رایج در بازار که در این بخش به راحتی میتوان با انواع کدینگ به صورت تفصیلی پیوسته و یا تفصیلی شناور ( یونیک ) کار کرد.
  • آموزش بستن حسابها و تهیه گزارشات مالی برای انواع مشاغل به این صورت که در پایان هر دوره مالی به چه صورت و با چه ثبتی میتوان حسابهای موقت را بسته و به یک حساب دائم تبدیل نمود و حسابهای دائم را به چه صورت به دوره مالی بعد اانتقال داد و پس از بستن حسابها چگونگی تهیه انواع گزارشات مالی درون سازمانی و برون سازمانی از جمله تراز آزمایشی، تراز سود و زیان، ترازنامه و صورتحساب سرمایه و ... را آموزش خواهید دید.
  •  تنظیم اظهارنامه مالیاتی انواع مشاغل بخش مالیاتی که از اهمیت بالایی برخوردار است در این بخش تحریر دفاتر قانونی شامل دفتر کل و روزنامه و تحریر سند حسابداری، و تنظیم اظهارنامه مالیاتی و مالیات بر ارزش افزوده آموزش داده شده است.
  • جزوات قابل پرينت : معمولاً در هر دوره آموزشی کارآموزان جهت یادگیری بیشتر مطالب گفته شده توسط اساتید، آن مطالب را بصورت یادداشت یا جزوه تحریر می نمایند، در این روش آموزش برای جلوگیری از تحریر مطالب و بالا بردن میزان دقت کارآموزان، این مطالب در نرم افزار بصورت فایلی جداگانه تحت عنوان جزوه آموزشی طراحی شده که شما می توانید به راحتی از آن چاپ و استفاده نمائید.

  • شرکت در تستهای ارزیابی ایتنرنتی: با شرکت در این سری تستها با تمامی ثبتهای کاربردی حین کار آشنا و در صورت انتخاب گزینه اشتباه پاسخ صحیح به شما نمایش داده خواهد شد ( آموزش حین آزمون)

  • آموزش نرم افزارهای مالی :

    پس از یادگیری سرفصلها، لازم است نحوه استفاده از انواع نرم افزارهای حسابداری متداول در بازار کار را نیز در دستور آموزش خود قرار دهید. به علت گستردگی تقاضا برای حسابداران مسلط به نرم افزار های مالی خصوصا نرم افزار هلو و تعداد بالای استفاده کنندگان از این نرم افزار، شش ساعت فیلم آموزشی کد 41 جامع آنرا همراه با این بسته برایتان ارسال خواهیم کرد تا پس از یادگیری کار با این نرم افزار به سادگی بتوانید جذب بازار کار شوید.

مدت زمان آموزش حسابداری : 7 ساعت

مدت آموزش نرم افزار های مالی : 6 ساعت

قیمت : 145 هزار تومان

محصولات مشابه