قوانین و مقررات

 

استفاده شما از وب سایت 3LC.ir به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. این حق برای مدیران این سایت محفوظ است که محتویات این صفحه را در هر زمانی که لازم باشد بدون اطلاع و هماهنگی قبلی تغییر و بروز رسانی نماید. کاربران سایت می بایست به صورت دوره ای قوانین و مقررات سایت را با مراجعه به همین صفحه بازبینی نمایند تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

1. سایت 3LC.ir تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این شرکت می باشد و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر و لینک به منبع بلامانع است.

3. کاربران می بایست هنگام ثبت نام فرم مربوطه را به صورت صحیح تکمیل نمایند، بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، هرگونه زیان ناشی از آن متوجه خود کاربر خواهد بود.

4. شما به مدیران سایت 3LC.ir اطمینان می دهید که از این وب سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف شرایط استفاده از سایت این شرکت می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت 3LC.ir به گونه ای که باعث آسیب دیدن، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود استفاده نخواهید کرد. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که عمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند نیستید.

5. ممکن است در سایت3LC.ir ، به منظور رعایت قوانین کپی/رایت، 
لینک هایی به وب سایت های دیگر وجود داشته باشد، لذا تاکید می گردد این شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت های مذکور ندارد و وجود این لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان سایر وب سایت ها نمی باشد.

6. تمام ابزاری که در سایت 3LC.ir با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده است و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث مربوطه باشد.

7. ارتباط مدیران سایت 3LC.ir با کاربران از طریق همین سایت(www.3lc.ir) و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج نموده اند(همانند نشانی، تلفن و ...) برقرار می گردد.

8. سایت 3LC.ir به هیچ عنوان اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد. ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.